Kawiarka Bialetti

Kawiarka Bialetti

Poznaj niezawodną, włoską kawiarkę

Bialetti to lider na rynku kawiarek. Firma ta posiada silne tradycje, a jej założyciel, Alfonso Bialetti, poszukiwał sposobu na to, aby móc cieszyć się smakiem kawy jak z prawdziwej kawiarni i był jednym z prekursorów w powstaniu tego typu urządzeń. Pierwsza kawiarka powstała już w 1933 roku w wyniku zamiłowania Włochów do espresso i stała się ikoną stylu, dzięki swojemu unikatowemu designowi.

Kawiarka Bialetti łączy tradycję z nowoczesnością. Jest niezastąpiona przy zaparzaniu kawy w domowym zaciszu. Dzięki niej można cieszyć się smakiem jak z prawdziwiej włoskiej kawiarni. Niezwykle popularna jest wśród miłośników niebanalnego stylu. Jest ciekawym elementem wystroju wnętrza kuchni, a poza tym występuje w atrakcyjnej cenie. Kolejną niewątpliwą zaletą jest prostota użytkowania. Wystarczy jedynie wsypać zmieloną wcześniej kawę do górnego pojemnika oraz postawić na włączonej kuchence. Ciepło powoduje wytworzenie się ciśnienia, dzięki czemu następuje przedostanie się wody z dolnego do górnego pojemnika . I tak właśnie powstaje wyjątkowa i niepowtarzalna kawa, której walory smakowe docenią nawet najbardziej wymagający.

Kawiarka jest także świetną alternatywą dla ekspresu. Stale powiększa się grono jej zwolenników, a dzięki oczywistym walorom smakowym wielu z nich twierdzi, że kawiarka oferuje lepszą kawę niż ekspresy właśnie.

About