Fontanna czekoladowa

Fontanna czekoladowa

Czemu lubimy fontanny?

Fontanna czekoladowa i fontanna serowa to dwie popularne konstrukcje do fondue. Każde z tych urządzeń doskonale sprawdzi się na imprezie towarzyskiej, niezależnie od tego, czy będzie to wielki bal charytatywny czy też kolacja w gronie najbliższych przyjaciół.

Wśród nas zapewne nie znajdzie się zbyt wiele osób, które przynajmniej od czasu do czasu nie pozwolą sobie na kawałek czekolady – a co, gdyby ta czekolada w dodatku była płynna i można by w niej zamaczać różne owoce? Od tego właśnie jest fontanna czekoladowa, a połączenie truskawek z czekoladą jest już właściwie legendarne!

Zestawy do fondue, które w skali mikro przypominają takie fontanny (lub spełniają taką samą rolę, mimo prostszej budowy) to niezbyt duży wydatek i dzisiaj urządzenie tego typu właściwie każdy z nas może posiadać na własność w domu. Wybór na rynku jest naprawdę spory i wystarczy się rozejrzeć po ofertach najbliższych sklepów czy portali ogłoszeniowych.

Jest jeszcze jedna grupa, dla której fontanna czekoladowa może okazać się istnym rajem na Ziemi, a są nią oczywiście dzieci. Poza wrażeniami estetycznymi dzięki majestatycznie przelewającej się z góry czekoladzie, chyba żadne dziecko nie odmówi posmakowania pysznej, płynnej czekolady! Jeśli marzy nam się więc w domu własna fontanna czekoladowa, nie ma co się dłużej zastanawiać.

About