Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Jakie etui do Huawei P8 Lite wybrać ?

Huawei P8 Lite to jeden z najciekawszych telefonów, z jakich możemy korzystać na polskim rynku. Pomimo niewygórowanej ceny wcale nie przypomina klasycznych wersji okrojonych i może być znakomitą opcją nawet dla wymagających użytkowników.

Warto więc poznać go bliżej, a następnie zastanowić się nad tym, w jaki sposób dobrze go zabezpieczyć.

Huawei P8 Lite – co warto wiedzieć?

Huawei P8 Lite to jeden z tych modeli, w przypadku których wskazanie konkretnych zalet nie stanowi problemu. Już atrakcyjny wygląd zasługuje na szczególną uwagę. Obudowa jest smukła i lekka, a ponieważ jest jednocześnie dość sztywna, nie musimy obawiać się tego, że będzie zbierać odciski palców. Imponuje także sam ekran. 5 cali nie jest może największą przekątną, z jaką mamy do czynienia na rynku, trudno jednak nie zgodzić się z tym, że największe smartfony mają także spore grono przeciwników. Tu ekran jest na tyle duży, że z powodzeniem można na nim grać i pracować. Korzystanie z niego nie jest jednak wcale utrudnione ze względu na zbyt duże rozmiary.

Osoby, które zainwestowały w Huawei P8 Lite doceniają także to, że system radzi sobie naprawdę dobrze działając gładko i bez widocznych zacięć. Także wydajność nie budzi zastrzeżeń. Jeśli porównamy omawiany tu model z innymi telefonami w zbliżonej cenie, może nawet okazać się, że mamy do czynienia z rynkowym liderem. Telefon działa bez zarzutu także wtedy, gdy chcemy skorzystać z opcji dual sim. Ta jest dziś kluczowym atrybutem telefonu dla dziesiątek jego użytkowników, a przecież wielu producentów ciągle ma problem z jej prawidłowym działaniem. Jeśli doda się do tego dobrą, jak na telefon tej klasy, jakość zdjęć oraz ogólny stosunek ceny do możliwości, nie powinniśmy mieć wątpliwości, co do tego, że jest to model niemal idealny.

Słowo „niemal” nie pojawia się tu jednak przypadkowo. Model ma pewne wady, z istnienia których dobrze jest zdawać sobie sprawę. Część potencjalnych użytkowników z pewnością przymknie na nie oko, znajdą się jednak również tacy, dla których określone niedociągnięcia mogą mieć fundamentalne znacznie. Tu warto wspomnieć przede wszystkim o braku możliwości zmiany baterii i o naklejonej folii na ekranie. Głośnik mono bardzo łatwo jest zasłonić ręką, tryb wideo jest w najlepszym wypadku przeciętny, jeśli zaś wykonujemy zdjęcia w słabym oświetleniu, ich jakość nas nie zachwyci.

Czas na etui

Wybierając etui do Huawei P8 Lite warto zadać sobie pytanie o to, w jakim celu decydujemy się na traki krok. Wybór nie jest wcale ograniczony, możemy więc liczyć zarówno na rozwiązania mające do spełnienia przede wszystkim funkcję ochronną, jak i te, które poprawią design telefonu. W tym konkretnym przypadku szczególną troską należy otoczyć szybę. Doświadczenia użytkowników potwierdzają, że jest ona szczególnie wrażliwa na uszkodzenia. Nawet jeśli zarysowania nie uniemożliwiają korzystania z telefonu, z pewnością ograniczają jego atrakcyjność wizualną.

Właśnie z tego powodu wybierając etui na Huawei P8 Lite nie powinniśmy zwracać uwagi jedynie na tak zwane plecki, choć są one wyjątkowo modne. Znacznie lepszą opcją wydaje się być postawienie na modele zamknięte. Najwyższy poziom bezpieczeństwa jest nam w stanie zagwarantować etui pancerne, nie każdy jednak preferuje oszczędny, wojskowy styl, jaki je charakteryzuje. Z pewnością więc równie dobrym rozwiązaniem okaże się tak zwane etui-portfel mające i ten plus, że można w nim przechowywać ważne dokumenty. Miłośnicy delikatniejszych rozwiązań powinni pamiętać z kolei o tym, że znakomitą ochronę może zapewnić także solidne etui silikonowe.