Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Huawei P50 (2021): 4 rzeczy, które chcielibyśmy zobaczyć w następnym flagowcu

Telefony Huawei są jednymi z najbardziej innowacyjnych i niezawodnych na rynku w ostatnich latach, przesuwając w czasie wszystko, od technologii aparatów fotograficznych po żywotność baterii.

Podczas gdy zakaz świadczenia usług Google nałożył na obecną rodzinę genów P40 Huawei amortyzator, od chińskiej marki nadal oczekuje się wspaniałych rzeczy. Dlatego też nadal oczekujemy wielkich rzeczy od jej pogłoski Huawei P50, która ma zostać wprowadzona na rynek w 2021 roku. Oto 4 największe rzeczy, które chcielibyśmy, aby trafiły na stół.

1. Całkowita modernizacja wizualna EMUI
Huawei bez wątpienia będzie chciał udoskonalić swoją ofertę App Gallery i HMS, ponieważ brak aplikacji jest głównym problemem na obecnie nieobsługiwanych przez Google telefonach P40. Tak, istnieją Petal Search i Phone Clone, które pomagają w uzyskaniu aplikacji początkowo, ale jest to dalekie od kompletnego rozwiązania.

Wystarczająco dużo już powiedziano o Huawei i jego braku wsparcia Google, więc zamiast tego skupię się na samym oprogramowaniu EMUI. Chciałbym, aby P50 sygnalizował całkowitą zmianę oprogramowania. Przebudowane natywne aplikacje, które nie zachęcają do szukania zamienników, świeże ikony, może nawet renowacja ekranu głównego i szuflady aplikacji. Huawei musi zaoferować coś innego niż alternatywy Google i to może być idealny sposób.

2. Przeniesiony oszałamiający zoom z P40 Pro Plus do modeli Pro
Jeśli szukasz najlepszego telefonu do powiększania, poszukaj nie dalej niż Huawei P40 Pro Plus. W naszej recenzji P40 Pro Plus, zachwycaliśmy się ostrością jego powiększonych zdjęć i tym, jak łatwo pokonać wołowiny Samsung Galaxy S20 Ultra.

Huawei P40 Pro Plus i jego ogromny zestaw kamer Leica

Musisz zapłacić o wiele więcej za P40 Pro Plus niż zwykły Pro i miejmy nadzieję, że w przyszłym roku, a P50, niektóre z tych technologii może mieć tryknął w dół do modelu Pro. Szczerze mówiąc, wolałbym, żeby Huawei pozbył się modelu "Pro Plus" całkowicie, ponieważ jest to po prostu zbyt wiele, żeby jedna seria miała wiele wpisów, które nie są aż tak różne. Uprośćcie to i skupcie się na tańszym okręcie flagowym i modelu "Pro" dla tych, którzy chcą być najlepsi z najlepszych.

3. Ekran o wyższej rozdzielczości, 120Hz, byłby fajny - po prostu nie narażanie na szwank wytrzymałości
W tym roku używałem wielu telefonów 120Hz, a różnica jest oczywista, zwłaszcza gdy łączy się je z rozdzielczością QHD+. 90Hz FHD+ OLED w serii P40 Pro jest daleki od biednych i jeśli Huawei miałby pchać rzeczy o krok dalej, to mam nadzieję, że może to zrobić bez poświęcania wszechogarniającej wytrzymałości. Samsung Exynos-toting serii S20 zmagał się z życia baterii, jednak Oppo Find X2 Pro nie udowodni, że można sparować 120Hz z QHD+ i mieć telefon, który może trwać dwa dni.

4. Eksperymentowanie z różnymi materiałami
Huawei P40 Pro to świetnie wyglądający telefon. Ma wiele sprytnych akcentów, takich jak zaokrąglenia na obu końcach wyświetlacza i matowy tył, który nie przyciąga odcisków palców. Ale byłoby miło zobaczyć, jak Huawei eksperymentuje trochę bardziej z jego materiałami. Chętnie zobaczyłbym skórzany tył, jak chwalebny pomarańczowy odcień jego wysokiej klasy tablet, aby dać mu ten dodatkowy przebój dziwaczności.

Jak się okazuje, P40 Pro jest trudnym do udoskonalenia telefonem. Przynajmniej w obszarach, w których Huawei jest w stanie go ulepszyć. Ma jeden z najlepszych aparatów dookoła, ma mnóstwo mocy, 5G na całym świecie i konstrukcję, która jest zarówno ergonomiczna, jak i atrakcyjna. Jeśli sytuacja aplikacji poprawi się i niektóre z powyższych wniosków są dodawane P50 może być bardzo dobrze Android królem w 2021 roku.