Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Huawei P Smart 2020: Smartfon z jednym aparatem fotograficznym

Moduł kamery wygląda teraz inaczej, ale w przeciwnym razie w P Smart 2020 są tylko minimalne zmiany.Moduł kamery wygląda teraz inaczej, ale w przeciwnym razie w P Smart 2020 są tylko minimalne zmiany.
Huawei P Smart 2020 posiada tylko jeden obiektyw kamery, a w przypadku systemu Android 9, system operacyjny również nie jest już aktualny. Czy prowizoryczna aktualizacja smartfonu jest nadal interesująca?
To musi być dość irytujące: Po tym, jak chińscy producenci z Huawei wprowadzili na rynek udaną serię średniej klasy, urządzenia P-Smart pojawiają się w Ameryce i nagle blokują producentowi dostęp do amerykańskiej technologii.

W ubiegłym roku efekty nie były jeszcze tak zauważalne, ale dzięki Huawei P Smart 2020, w tym roku na rynek wprowadzany jest prawie identyczny klon P Smart 2019.

Dzięki wizualnie nieco zmienionemu modułowi kamery, nowemu kolorowi oraz większej ilości pamięci operacyjnej i pamięci masowej, Huawei starał się odnieść sukces, przynajmniej poprzez nieznaczną modernizację. Ale w przeciwnym razie wiele pozostało bez zmian. Wyświetlacz jest nadal stosunkowo ciemny, dostępnych jest tylko kilka pasm częstotliwości LTE i chcielibyśmy również w końcu wycofać port microUSB, ale Huawei nadal buduje go do swojego P Smart w 2020 roku.

Pomimo ich zmienionego wyglądu, kamery również nie zmieniły się. Nadal jest to obiektyw fotograficzny z dodatkowym obiektywem wspomagającym dla uzyskania efektu rozmytej głębi w portretach. W 2020 roku jest to problem, ponieważ inne smartfony w tym przedziale cenowym, takie jak Nokia 5.3 czy Motorola Moto G8, oferują w tym momencie dodatkowe obiektywy szerokokątne i makro, pozwalające na bardziej elastyczne nagrywanie.

Tak, główny obiektyw nadal robi akceptowalne zdjęcia, sieć WLAN jest dość szybka, a głośnik brzmi dość dobrze jak na taki niedrogi smartfon. A Huawei P Smart 2020 jest również błogosławieństwem dla tych, którzy uważają, że obecne smartphone'y są nieporęczne i ciężkie. Ale z drugiej strony, będziesz musiał żyć z dość krótką żywotnością baterii.

Główny problem polega jednak na tym, że P Smart 2019 jest w tym momencie znacznie bardziej przystępny cenowo i nie różni się znacznie od modelu 2020.

Zainteresowani kupujący mogą znaleźć nasze porady oraz wiele dodatkowych wyników testów i szczegółów w naszym obszernym teście Huawei P Smart 2020.